created by CelekDESIGN

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

 1. W jakim czasie przed uroczystością należy zamówić zaproszenia?

  Zaproszenia ślubne najlepiej zamówić na trzy miesiące przed uroczystością. Wtedy pozostaje wystarczająco dużo czasu na przygotowanie zaproszeń według własnego uznania oraz na wręczenie ich gościom.

 2. Ile najlepiej zamówić zaproszeń?

  Najlepiej jest oczywiście dokładnie policzyć, a następnie dodać zapasowe kilka sztuk. Należy pamiętać, że ilość zapraszanych gości, to około dwa razy mniej zaproszeń. Przykładowo: 100 gości, to około 50 sztuk zaproszeń, gdyż przeważnie zapraszane są pary.

 3. Jaką minimalną ilość zaproszeń można zamówić?

  Minimalna ilość to 30 sztuk. Może to być łączna ilość dla zaproszeń i zawiadomień.

 4. Jaki jest termin realizacji zamówienia?

  Czas realizacji od wpłaty na konto i akceptacji projektu to około 10 dni roboczych.

 5. Ile trzeba czekać na formularz oraz projekt?

  Formularz, przykładowe teksty i czcionki dostępne są w plikach do pobrania, natomiast projekt wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania wypełnionego przez Państwa formularza.

 6. Czy mogę przesłać własny tekst?

  Oczywiście, można przesłać własną propozycję w formularzu.

 7. Co obejmuje cena zaproszenia?

  W cenę zaproszenia wliczone jest wykonanie projektu zaproszenia, a także wykonanie zaproszenia wraz z nadrukiem wszelkich danych podanych przez Państwa. Personalizacja gości jest dodatkowo płatna 0,30 zł za 1 sztukę zaproszenia.

 8. Co oznacza personalizacja gości?

  Personalizacja gości to wydrukowanie na zaproszeniu osoby zapraszanej na uroczystość. W formularzu zamówienia zamieszczają Państwo odpowiednio odmienioną listę gości. Cena personalizacji gości to 0,30 zł za 1 sztukę zaproszenia.

 9. Czy poprawiają Państwo błędy w personalizacji?

  Nie. Prosimy zatem o prawidłowe podanie listy gości.

 10. Co to jest próbka i ile kosztuje?

  Próbka to wybrany przez Państwa wzór zaproszenia spośród naszej oferty. Próbki nie są indywidualizowane, dlatego istnieje możliwość wyboru jedynie wzoru próbki i papieru.

  Koszt próbki równy jest cenie zaproszenia. Można zamówić kilka próbek. Niezależnie od ich ilości koszt przesyłki to 6 zł. Próbki wysyłane są listem priorytetowym poleconym.

 11. Czy mogę odebrać zaproszenia osobiście?

  Nie, ponieważ prowadzimy sprzedaż tylko internetową i wysyłkową.

 12. Czy mogę zapłacić przy otrzymaniu przesyłki?

  Z racji wykonywania zaproszeń pod indywidualne zamówienie i braku możliwości dalszej odsprzedaży zaproszeń, nie wysyłamy ich za pobraniem.

zaproszenia na ślub zaproszenia ślubne zaproszenia ślubne kraków zaproszenia na ślub zaproszenia ślubne zaproszenia ślubne kraków
KONTAKT